За 2 години поглинена доза опромінення складає 4 мГр. якою є середня потужність поглиненої дози за цей час?

romankonev2000 romankonev2000    3   19.01.2021 14:33    2

Ответы
fhehneeggbvfs fhehneeggbvfs  19.01.2021 14:40

Объяснение:

D=0,24гр=0,24дж

t=12c

P-?

P-D/t

P-0,24/12=0,02Вт

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика