Яку вагу має камінь масою 500 кг та обємом 0,2 м кубічних

iekatierina1 iekatierina1    2   18.03.2022 16:26    0

Ответы
dasha1957 dasha1957  19.03.2022 13:00

m=30kg. V=0.12m3. po=1000kg/m3

g=10 H/kg. F=?

F=m*g-po*g*V=30*10-1000*10*0.012=180H

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика