Яку швидкість може надати електрону, що знаходиться в стані спокою,
прискорюючи різниця потенціалів у 1 кВ? Маса електрона 9,1·10-31

кг, заряд

-1,6 · 10– 19 Кл.

aziret31101 aziret31101    2   06.05.2020 09:56    9

Ответы
hplss hplss  14.10.2020 08:05

Энергия электрона равна Е= 1кЭВ = 1,6*10^(-16)Дж

Скорость частицы равна

v = корень (2*Е/m) = корень (3,2*10^(-16)/9,1*10^(-31)) = 1,9*10^7 м/с

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика