Яку кінетичну енергію має куля масою 20 г за швидкості 900м/с? З якою швидкістю повинен рухатися автомобіль масою 7,2 т, щоб мати таку енергію?

ученик1425 ученик1425    2   31.05.2023 16:42    0

Ответы
leradolgolenko leradolgolenko  31.05.2023 16:43
Дано:
m1=20г=0,02кг
v1=900м/с
m2=7,2т=7200кг
Ек1=Ек2
Знайти:
Ек1-?
v2-?
m1-маса кулі
v1-швидкість кулі
m2-маса автомобіля
Ек1-кінетична енергія кулі
Ек2-кінетична енергія автомобіля
v2-швидкість автомобіля
Ек=mv²/2=0,02*900²/2=8100Дж
Ек=mv²/2→v=√(2Ек/m)=√(2*8100/7200)=√2,25=1,5м/с
Відповідь:
Ек1=8100Дж
v2=1,5м/с
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Alina221006 Alina221006  31.05.2023 16:43

Объяснение:

Дано:

m = 20 г перетворюємо в 0,02 кг

v = 900 m/s

Розв'язок:

Eк=mv² / 2

Ек = 0,02 × 900² / 2 = 0,02 × 810000 / 2 = 16200 / 2 = 8100 H

Друге не знаю як, хоть перше поміг

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика