. Який тиск створює на дно посудини шар нафти висотою 0,3 м? Густина нафти 800 кг/м3, g=10 Н/кг.​

Cat201093 Cat201093    3   18.03.2021 13:59    1

Ответы
tcacencoanastap08j8v tcacencoanastap08j8v  17.04.2021 14:05

p = 2400 Па

Объяснение:

p = ρgh = 800 кг/м3 * g=10 Н/кг * 0,3 м = 2400 Па

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика