Який шлях пролетить камінець,що вільно падає, за восьму секунду падіння?​

vichka20042018 vichka20042018    3   15.04.2020 16:50    29

Ответы
саша3421342 саша3421342  13.10.2020 07:32

t = 8 c

h = V₀/2g  

t = √(2h/g)

t² = 2h/g ⇒ h = t²*g/2

h = (8с)²*(10 м/с²)/2 = 640/2 = 320 м

ответ:

320 м

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика