Яка сила тажіння діє на суцільний мідний куб із довжиною ребра 7 см? ​

tkstkn tkstkn    2   07.10.2019 15:10    0

Ответы
алиярсик алиярсик  11.08.2020 15:00
Объем v=7³=343см³, плотноcть меди ро=8.96гсм³, масса m=7*343=3073г= 3.073кг, сила тяжести Р=mg= 30.73 H
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика