Яка маса залізної деталі,якщо на її нагрівання від 20*с до 200*с пішло 20,7 кдж теплоти?

Hika678 Hika678    2   29.07.2019 23:40    10

Ответы
RafSW RafSW  07.08.2020 17:17
20700=460*х*180
х=20700/82800
х=250г
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика