Яка маса нікелю виділиться на катоді електролітичної ванни протягом 40 хв при силі струму в ній 15 А?

ashixminas ashixminas    1   18.05.2020 14:07    7

Ответы
lehmannastyaaovt8b2 lehmannastyaaovt8b2  06.09.2020 15:15

ответ:m = kIt

k = 0,30*10^-6 кг\Кл

t = 1 год = 31536000 с

m = 0,30 *10^-6 * 31536 * 10^3 * 10 = 94,608 кг ≈ 95 кг

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика