Яка кількість теплоти виділилася в реостаті з опором 6 ом, якщо за 5хв через нього пройшов електричний заряд, що дорівнює 600кл?

Messi171 Messi171    3   12.07.2019 20:30    1

Ответы
egor570 egor570  15.09.2020 13:52
R=6 Ом, t=  5хв=300c, q=600Кл.   Q-?
Q=I²Rt. I=q/t, Q=q²Rt/t²=q²R/t.
Q=360000*6/300= 7200 Дж.
ответ: 7,2 кДж.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика