Яка кількість теплоти була витрачена щоб розплавити 500г олова , якщо його початкова температура 32 градуса цельцій

andrey231132 andrey231132    2   30.07.2019 04:30    1

Ответы
medewwnik medewwnik  19.08.2020 19:58
Щоб розплавити олово, треба спочатку нагріти його до температури плавлення (232 °С).
Q=cm(tпл. - t0)
Q=Q1+Q2
Q=230 Дж/кг*Л * 0,5 кг * 200 °С + 58 * 10³Дж/кг * 0,5 кг =23000+29000=52000 Дж
Відповідь: для плавлення 500 г олова треба 52 кДж теплоти
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика