Y Воду масою 1 кг і температурою 10 °С вливають 800 г окропу. Яка
кінцева температура води? можна з дано​

gejdanp0dmbe gejdanp0dmbe    3   19.10.2020 07:41    6

Ответы
2345metal6789 2345metal6789  18.11.2020 07:42

Дано:

m1=1кг

t1=10°

m2=800г

t2=100°

CI

800г=0,8кг

Розв'язання

За рівнянням теплового балансу

Q1+Q2=0 (Де Q1-кількість теплоти, яку отримала холодна вода, Q2-кількість теплоти, яку віддав окріп)

Q1=c×m1×(t-t1) - (t - температура суміші, с - теплоємність води)

Q2=c×m2×(t-t2)

Q1+Q2=0

c×m1×(t-t1)+c×m2×(t-t2)=0

скоротимо с і відкриємо дужки:

m1t-m1t1+m2t-m2t2=0

t(m1+m2)=m1t1+m2t2

t=(m1t1+m2t2)/m1+m2

t=1×10+0,8×100/1+0,8

t=10+80/1,8

t=90/1,8=50°

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика