Встановити величину ε4 якщо відомо, що е.р.с. ε1 = ε3 =2В; ε2 = 4В; R1 = 0,5 Ом; R2 = 1 Ом; R3 = 0,5 Ом. (прикріплене фото)


Встановити величину ε4 якщо відомо, що е.р.с. ε1 = ε3 =2В; ε2 = 4В; R1 = 0,5 Ом; R2 = 1 Ом; R3 = 0,5

Абзал111111 Абзал111111    1   02.05.2021 14:07    1

Другие вопросы по теме Физика