Воднорідне магнітне поле з індукцією 87 мтл перпендикулярно лініям індукції влітає іон. швидкість іона 50 км/с, заряд 3,2ˑ10-19 кл, радіус його траєкторії 12 см. якою є маса іона?

1672карина2140 1672карина2140    2   09.07.2019 01:50    3

Ответы
hdvzuebgd hdvzuebgd  31.07.2020 10:52
B=87 мТл =87*10^-3 Тл, v= 50 км/с =50*10^3 м/с, q=заряд 3,2ˑ10^-19 Кл, R= 12 см =0,12 м. m-?F =qvB*sina=qvB, sin90=1, F=mv^2/R ;qvB=mv^2/R; m= qBR/v;
m= 3,2*10^-19*87*10^-3*0,12/(50*10^3) =9,67*10^-25 кг.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика