Визначте вагу астронавта на місяці, якщо його вага на землі = 745н. g на місяці= 1,63 н/кг. g на землі = 9,81 н/кг. заранее .

dmitrii1205 dmitrii1205    3   18.09.2019 06:40    0

Ответы
Svetka72RUS Svetka72RUS  10.08.2020 21:58
P(вес)=Fт=g*m.
1)745:9.81≈75,9кг.-масса тела на земле.
2)75.9*1.63≈123,7Н - вес на луне.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика