Визначте силу струму яка протікає через ніхромовий дріт завдовжки 10м і діаметром 1мм, якщо прикладена до нього напруга становить 220в, питомий опір ніхрому 1,1ом*мм2 /м

vgubajdullin vgubajdullin    2   09.08.2019 13:40    0

Ответы
violapi violapi  04.10.2020 07:23
I = U/R = U/(ρ·l/s) = U·s/(ρ·l) = U·(π·d²/4)/(ρ·l) = U·π·d²/(4·ρ·l)
I = 220·π·(10⁻³)²/(4·1,1·10⁻⁶·10) = 220·π·10⁻⁶/(44·10⁻⁶) = 5π ≈ 15,7 А
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика

Популярные вопросы