Визначте поверхневу енергію сферичної краплі дощу радіусом r = 0,1 мм. Вважайте π = 3,14; поверхневий натяг води σ = 75 мН/м

Anniikko Anniikko    1   13.05.2020 16:46    3

Другие вопросы по теме Физика