Визначте мінімальну висоту, з якої повинна впасти крапля, щоб від удару об землю випаруватися. температура води в краплі 20с. тертям об повітря знехтувати.

stesha24 stesha24    1   27.09.2019 06:10    45

Ответы
DIMONSTERUSp DIMONSTERUSp  08.10.2020 22:04

c=4200 Дж/(кг*С) r=2.26*10^6 Дж/кг Δt=100-20=80 °C h=?

===

Потенциальная энергия переходит в теплоту нагрева и испарения капли.

m*g*h=Q1+Q2=m*c*Δt + r*m

h=(c*Δt + r)/g=(4200*80 + 2.26*10^6)/10=25960 м

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика