.Визначити прискорення а вантажів і сили натягу Т ниток в системі, що зображена на рис. 1.11. Тут m1= 2 кг, m2 = 3 кг, R1= 20 см, R2 = 10 см. Момент інерції східчастого блока відносно його осі I = 0,05 кг*м^2. Нитки невагомі.


.Визначити прискорення а вантажів і сили натягу Т ниток в системі, що зображена на рис. 1.11. Тут m1

AндрeйTh AндрeйTh    3   24.10.2020 12:59    27

Другие вопросы по теме Физика