Відповідь:
Дано:
p = 5000 кПа = 5 000 000 Па
P = 2000 кг/м³
g ≈ 10 м/с²
Знайти: h -?
Розв'язання:
p = F/S
F - сила тяжіння
p = mg/S
p = PVg/S
p = PShg/S
p = Phg
h = p/Pg
h = 5 000 000 Па/ 2000 кг/м³ × 10 м/с² = 250 м
Відповідь:
Дано:
p = 5000 кПа = 5 000 000 Па
P = 2000 кг/м³
g ≈ 10 м/с²
Знайти: h -?
Розв'язання:
p = F/S
F - сила тяжіння
p = mg/S
p = PVg/S
p = PShg/S
p = Phg
h = p/Pg
h = 5 000 000 Па/ 2000 кг/м³ × 10 м/с² = 250 м