вас скоро сдавать можно с дано Камінь кинули з рівня землі під кутом до горизонту, надавши йому початкової
швидкості руху υ о = 17 м/с. Визначити швидкість υ руху каменя на висоті 3,2 м.

vvoovv123 vvoovv123    3   07.05.2020 12:50    2

Ответы
AdinaKhamzina1 AdinaKhamzina1  18.08.2020 13:24

V = 15 м/с

Объяснение:

Дано:

V0 = 17 м/с

h = 3,2 м

Найти:

V - ?

____________

Запишем закон сохранения энергии:

(mV0^2)/2 = (mV^2)/2 + mgh

Сократим на массу m:

V0^2/2 = V^2 + gh

Тогда искомая скорость равна:

V = \sqrt{V0^2 - 2gh} = \sqrt{17^2 - 2*9,8*3,2} = 15 м/с

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
nastyyya4 nastyyya4  18.08.2020 13:24

Тут всё правильно, обращайся!


вас скоро сдавать можно с дано Камінь кинули з рівня землі під кутом до горизонту, надавши йому поча
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика