Вантажний автомобіль масою 5т почав рухатися з прискоренням 4м/с . Якого прискорення зможе набути цей автомобіль, якщо на нього насипати 2т щебеню?

Строгая591 Строгая591    1   27.04.2020 14:56    9

Ответы
мадина523 мадина523  13.10.2020 23:08

Объяснение:

m = ρ * V

В данном случае m = 54 г, ρ = 2,7 г/см³, поэтому

V = m / ρ = 54 / 2,7 = 20 см³

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика