Вагон масою m = 20 т, який рухається горизонтально, під дією сили тертя F = 6000 Н через деякий час зупиняється. Початкова швидкість вагона V = 15 м/с. Знайти гальмівний шлях S і роботу A сили тертя.

Vasilchenkodan Vasilchenkodan    2   26.04.2020 17:08    1

Другие вопросы по теме Физика