В однорідному полі під кутом 60° до напрямку силових ліній переміщується заряд 5 нКл. Визначте роботу поля й зміну потенціальної енергії заряду, якщо напруженість поля дорівнює 30 кН/Кл, а модуль переміщення заряду становить 20 см. Як зміняться отримані значення, якщо переміщатиметься заряд -5 нКл?

12345678006432 12345678006432    3   05.05.2021 22:58    1

Ответы
1234567890854 1234567890854  05.05.2021 23:00

рдр=0,4 г/см3=0,4*1 000 000 =400 000 г/м3=400 кг/м3,

Объяснение:

объем обратно пропорционален плотности, т.к. плотность корунда в 10 раз больше (4000/400=10), то объем цилиндра будет в 10 раз меньше цилиндра из дерева

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика