В однорідному магнітному полі з індукцією В = 0,2 Тл рівномірно з частотою n = 10 с^-1 обертається рамка, яка має N = 500 витків. У момент часу t = 0 площина рамки розташована перпендикулярно до

напрямку магнітного поля. Знайти миттєве значення ЕРС індукції при обертанні рамки на кут

α =30 градусів

Сашулька2007 Сашулька2007    3   03.03.2021 21:38    2

Другие вопросы по теме Физика