В однорідному магнітному полі напруженістю = 103 А/м обертається котушка з = 200 витків. Вісь обертання перпендикулярна осі котушки та напрямку магнітного поля. Частота обертання котушки = 5 Гц. Радіус поперечного перерізу котушки = 2 см. Визначити: а) закон зміни повного магнітного потоку від часу ; б) закон залежності ЕРС індукції в котушці від часу; в) максимальну ЕРС індукції в котушці, яка обертається.

Dfh32 Dfh32    2   07.04.2020 20:42    1

Другие вопросы по теме Физика