Від генератора до споживача 250 м. визначити чому дорівнює напруга в лінії з мідного дроту перерізом 25мм^2 при силі струму 50 а

bananxhik bananxhik    2   21.06.2019 21:09    1

Ответы
vaneeva06 vaneeva06  17.07.2020 09:40

уд. сопротивление меди ро=0.0175 Ом*мм²/м, для 2проводной линии R= 2*0.0175*250/25=0.35 Ом, падение напряжения Uл=I*R= 50*0.35=17.5 В

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика