Укажіть вірну відповідь. Кутова швидкість обертання махового колеса дорівнює 6 рад/с. Знайти нормальне прискорення точки, яка знаходиться на відстані 20 см від осі обертання махового колеса. 1. 120 м/с2. 2. 7,2 м/с2. 3. 720 м/с2. 4. 180 м/с2 5. 30 м/с2.

ATAT1 ATAT1    1   09.01.2022 03:58    2

Ответы
Ivan1128 Ivan1128  16.02.2022 09:16

ответ: 7,2м/с²

Объяснение:

Дано:

ω=6рад/с

R=20см=0,2м

an-?

an=V²/R

V=ω*R=6*0,2=1,2м/с

an=1,2²/0,2=7,2м/с²

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика