У трифазного споживача фази з’єднано трикутником і навантаження симетричне Rф=9 Ом, Xф=15 Ом. Знайти значення струму у лінійному проводі А, якщо лінійна напруга Uл =380 В. ​

hdhshuuyfftf hdhshuuyfftf    3   04.04.2020 03:09    0

Другие вопросы по теме Физика