у спіралі електроплитки яка ввімкнена розетку з напругою 220 В, при силі струму 3,5 А виділилося 698 кДж теплоти. Скільки часу була ввімкнена в мережу плитка?​

dayanocha0080 dayanocha0080    2   19.05.2021 13:26    0

Ответы
Sofya768Miller Sofya768Miller  18.06.2021 13:51

Объяснение:

дано:

U = 220 B

I = 3,5 A

Q = 698000 Дж

1)R = U/I = 220 B/3,5 A = 62,9 Ом

2)t = Q/I²×R = 698000 Дж/3,5² A×62,9 Ом = 906 мин = 15,1 ч

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика