У показаному на рис. 36 колі електрорушійна сила джерела струму 36 В, а його внутрішнім опором можна знехтувати. Опори резисторів у колі R1=3 кОм, R2=8 кОм, R3=24 кОм. Знайдіть потужність струму в резисторі R1.


У показаному на рис. 36 колі електрорушійна сила джерела струму 36 В, а його внутрішнім опором можна

Крейми51 Крейми51    2   08.06.2021 21:41    10

Другие вопросы по теме Физика