У коло ввiмкнено послiдовно 2 резистори, опорами 20 Ом, 15 ОМ. Загальна напруга 64В.Знайти силу струму на всiй дiлянцi​

superbomber superbomber    2   15.04.2021 08:15    0

Ответы
Даша5391 Даша5391  15.05.2021 08:20

Rобщ=20 + 15=35 Ом

I=U/Roбщ=64 В/35 Ом=1,8 А  -  это ответ.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика