У ході рівноприскореного руху зі стану спокою скутерист за шосту секунду проїжджає 4,6 м. Визначте прискорення мотоцикліста; обчисліть його
переміщення за 4 с. ( ) *​

holoupail holoupail    3   12.04.2021 13:02    0

Ответы
yli2220 yli2220  12.05.2021 13:04
A= 4.6/0.1 = 46м/с2
L= at2/2 = 46*(4)2 / 2 = 368м
(4)2 - чотири в квадраті
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика