У деяку точку простору проходять когерентні хвилі від двох джерел червоного кольору (Л=720м), двох джерел зеленого кольору (Л=540 нм) та двох - фіолетового кольору (Л=400 нм) з оптичною рiзницею ходу 4 мкм. Визначити, для яких iз даних кольорів буде ігатися максимальне підсилення світла.