Троє тягнуть мотузку, прикладаючи зусилля до кінців мотузки: двоє — вліво із силами F1 = 200 Н і F2 = 250 Н, один — управо із силою F3 = 350 Н. Якою є рівнодійна цих сил і як вона напрямлена?

jddgvdysf jddgvdysf    1   06.04.2021 18:26    2

Другие вопросы по теме Физика