Точка рухається прямолінійно згідно з рівнянням x= At-Bt^3 де B=0,06м/с^3 .Швидкість точки в момент часу t=3 с дорівнює v=4.62 м с. Визначити коефіцієнт А

mrredis mrredis    3   15.09.2021 22:00    0

Другие вопросы по теме Физика