Відповідь:
m=1кг
v1=200м/с
v2=100м/с
p1=m*v1
p2=m*v2
Δp=p1-p2=m*v1-m*v2
Δp=1*200-1*100=100кг*м/с
Пояснення:
Відповідь:
m=1кг
v1=200м/с
v2=100м/с
p1=m*v1
p2=m*v2
Δp=p1-p2=m*v1-m*v2
Δp=1*200-1*100=100кг*м/с
Пояснення: