Телеграфний стовп висотою 4 м,освітлений сонцем,відкидає тінь довжиною 3 м. чому дорівнює кут падіння сонячних променів?

didlok didlok    2   19.05.2019 05:20    1

Ответы
РЕГИНА943 РЕГИНА943  12.06.2020 10:02

 

3^2+4^2=x^2 X=5

Cos(альфа)=3:5=0.6

 

ответ:arccos0.6

 

 

 

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика