Тіло рухається згідно рівняння x = 3 + 3t + 4t2 . Визначити імпульс тіла масою 14 кг через 3 с після початку руху.

КириллГромов2000 КириллГромов2000    2   20.05.2020 20:18    2

Ответы
Heicioe Heicioe  15.10.2020 03:12

р= mV0

V0 = 3 м/с

р= 14 кг × 3 м/с

р = 42 кг× м/ с

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика