Тіло массою 200 г кинуто вертикально в гору зі швидкістю 20 м/с.визначте кінетичну енергію тіла у початковий момент

denis1120 denis1120    1   20.05.2021 10:01    0

Ответы
KARYCY798 KARYCY798  19.06.2021 10:04

Відповідь:

40 Дж

Пояснення:

Дано:

m = 200 г = 0,2 кг

V = 20 м/с

Знайти:

Екін - ?

Розв'язання:

Екін = m * V² / 2

Екін = 0,2 кг * 400 м/с / 2 = 40 Дж

Ну здається так)

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика