Тіло, масою 8 кг рухається зі швидкістю 4 м/с. Яка його кінетична енергія?​

siplatoffmatvei siplatoffmatvei    2   26.04.2021 09:52    0

Ответы
Lizzkkaa Lizzkkaa  26.04.2021 10:00

Дано:

m=8кг

V=4м/с

Знайти:

Ек—?

Розв'язання:

Ек=mv²/2

Eк=8х4²/2=128/2=64Дж

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика