тіло масою 2 кг кинули вгору зі швидкістю 10 м/с Обчисліть кинетичну енергію тіла в момент, коли воно перебуває на висоті 2 м над землею. (відповідь 60 Дж)

artemplatonov1 artemplatonov1    1   09.04.2021 00:55    1

Ответы
alina200120 alina200120  09.04.2021 01:00

Полная энергия Е = П+К, в начальный момент K₀=0, П₀=mV₀²/2, К₀+П₀=Е=mgH₀=2*9,8*30=588 Дж

На высоте h=15м П=mgh=2*9,8*15=294Дж, К = Е-П=294Дж

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика