Тіло масою 2 кг кидають вертикально вгору зі швидкістю 126 км/год. Чому дорінює кінетична енергія тіла в момент кидка?

Бодя7789 Бодя7789    1   30.05.2023 06:52    0

Ответы
gopina04vika gopina04vika  30.05.2023 06:53

E=mv^{2}/2

але для початку треба перевести швидкість в метри за секунди

v=126 км/год = 126*1000/3600 = 1260/36= 35м/c

тепер підставимо у формулу

Е=2*35^{2}/2 = 35^{2}=1225Дж

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика