Тіло масою 1кг рухається з постійним прискоренням 2 м/с 2. чому дорівнює зміна імпульсу тіла за 3 с?

AnastasiaLan2442 AnastasiaLan2442    2   22.09.2019 03:20    2

Ответы
Leraleralera151515 Leraleralera151515  01.09.2020 20:57
DV=V-V0=a*t-V0=2*3-0=6 м/с
dp=m*V=1*6=6 м/с
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика