Тіло маса якого 50кг, рівномірно піднімають похилою площиною. Яку силу потрібно прикласти в напрямку руху тіла, якщо довжина похилої площини дорівнює 4м, а висота- 1м? ККД похилої площини становвить 80%

асаляя асаляя    2   06.05.2021 16:04    0

Ответы
Danusja13 Danusja13  06.05.2021 16:10

F=50 H   s=2 м   h=0.5 м   η=0,8 (80%)   m=?

η=m*g*h/(F*s)

m=η*F*s/(g*h)=0.8*50*2/(10*0.5)=16 кг

Объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика