Тіло кинуте вертикально вгору зі швидкістю 10м/с. на яку висоту воно підніметься?

1artemochek 1artemochek    3   09.09.2019 22:30    3

Ответы
ЯнаКорягина ЯнаКорягина  07.10.2020 04:06
По закону сохранения энергии
Ek=Ep
mV²/2=mgh
V²/2=gh
v²=2gh
h=V²/2g
h=100/20
h=5 м
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика