тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 30 м/с. який час підйому тіла на висоту 25 м. Якою буде швидкість руху тіла через цей інтервал часу?​

AGENT284 AGENT284    2   13.04.2021 13:54    0

Ответы
angelina3404 angelina3404  13.05.2021 13:55

Объяснение:

H=

−2g

v

2

−v0

2

=

−20

0−900

=45m

h=v0t- \frac{gt ^{2} }{2}h=v0t−

2

gt

2

25=30*t-5t ^{2}25=30∗t−5t

2

5=6*t-t ^{2}5=6∗t−t

2

t ^{2} -6*t+5=0t

2

−6∗t+5=0

D=36-4*5=16D=36−4∗5=16

\sqrt{D} =4

D

=4

t1= \frac{6+4}{2} =5st1=

2

6+4

=5s

t2= \frac{6-4}{2} =1st2=

2

6−4

=1s

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика