Сталева куля об'ємоп 400см³ занурена в гас.визначте архімедову силу, що діє на кулю.

Jikogogo Jikogogo    3   22.09.2019 21:10    4

Ответы
trolz666 trolz666  08.10.2020 10:34
Дано:
V=400 см³
р=800 кг/м³
Знайти: Fарх-?
Fарх=рgV=800×10×0.0004=3.2 Н.
400 см³=0.0004 м³
В-дь: Fарх=3.2 Н.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика