Снаряд масою 50 кг, який рухається зі швидкістю 450 м/с , потрапляє у платформу масою 8 Т, що рухається назустріч снаряду зі швидкістю 36 км/год . з якою швидкістю буде рухатися платформа після зіткнення зі снарядом .

Varvarrrrrrrrrra Varvarrrrrrrrrra    3   06.05.2020 19:20    1

Ответы
Kadokawa Kadokawa  24.08.2020 13:53

Дано:m снаряда =50кг v, снаряда =450м/с и платформы =8 Т =8000 кг v платформы=10 м/с

Найти:V -?

Закон сохранения импульсов + движения на встречу и платформы. V платформы + м снаряда * v платформы - м снаряда *v снаряда / м платформы +м снаряда = 8000 ×10 - 50×450 / 8000 +50 = 7,1 м/с

ответ 7,1 м/с

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика