Скільки виділиться теплоти в реостаті за 20 хв, якщо його опір 80 ом і спад напруги на нього 0,6 в

Sabziro18 Sabziro18    1   22.08.2019 03:10    2

Ответы
Lisaaaaakot Lisaaaaakot  05.10.2020 11:41
Q=I²Rt
I=U/R
I=0,6В/80Ом=0,075А
Q=(0,075А)²*80Ом*1200с=5,4Дж
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Физика